Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Podgóry

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

200 000 zł7 800 m² 25,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka rolna w malowniczej okolicy Podgór, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Kościernica

Kościernica(Podgóry + 22 km)

75 000 zł1 285 m² 58,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

? działki budowlane w malowniczej Kościernicy, gmina Polanów ? ? Na sprzedaż: działka nr 82/18 o powierzchni 0,1285 ha w urokliwej miejscowości Kościernica - tylko 20 km od Koszalina, 13.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Okunino

Okunino(Podgóry + 21 km)

62 900 zł1 325 m² 47,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działki budowlane nad jeziorem w miejscowości Okunino Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kościernica

Kościernica(Podgóry + 22 km)

84 000 zł1 201 m² 69,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 1201 m2 położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów. Możliwość uzyskania warunków zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Kępice

Kępice(Podgóry + 9 km)

310 000 zł60,60 m² 5 115,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 60,60 m , położony na 2 piętrze w kameralnym budynku w Kępicach. To idealna propozycja dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tursko

Tursko(Podgóry + 16 km)

125 000 zł35,19 m² 3 552,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż mieszkanie - Tursko, gm. Miastko Klimatyczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Kamnica

Kamnica(Podgóry + 24 km)

310 000 zł56 843 m² 5,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna oferta ziemi rolnej w sąsiedztwie lasów. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Warszkowo(Podgóry + 17 km)

998 000 zł270 m² 3 696,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Na sprzedaż wyjątkowy , niezwykle przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Warszkowo województwo zachodniopomorskie gmina Sławno. Przestrzeń domu zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Darnowo

Darnowo(Podgóry + 12 km)

150 000 zł24 535 m² 6,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Żydowo

Żydowo(Podgóry + 20 km)

79 000 zł10 200 m² 7,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Promocja! nowa niższa cena! Na sprzedaż niezabudowana działka rolna o pow. 1,02 ha, położona w miejscowości Żydowo gm. Polanów. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu terenów leśnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Niemica

Niemica(Podgóry + 20 km)

115 000 zł1 500 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka budowlana 1500 m2 - Niemica, blisko Malechowa Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m2, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Podgóry

Podgóry,pomorskie

950 000 zł36 000 m² 26,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis nieruchomości Gospodarstwo Hodowli Ryb Łososiowatych - Pstrąga i budynek mieszkalno - użytkowy w miejscowości Podgóry, gm. Kępice powiat Słupski, województwo Pomorskie. Gospodarstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podgóry

Podgóry,pomorskie

950 000 zł120 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:36 000 m²

Opis nieruchomości Jednokondygnacyjny dom mieszkalno - użytkowy z 08.2013 r. o powierzchni 118,36 m2 jest położony na działce o pow. 1,19 ha i składa się z: 5 pokoi, kuchni,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij